bool(false)

Kontakt

Masz pytanie, chcesz wprowadzić Nais w firmie, a może chcesz zostać partnerem?
Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Sprzedaż

Katarzyna Łaniewska

katarzyna.laniewska@nais.pl

 

Rafał Głowala

rafal.glowala@nais.pl

 

Renata Hendel

renata.hendel@nais.pl

PR i marketing

Grażyna Borkowska

grazyna.borkowska@nais.pl

Wsparcie Klienta

Agnieszka Adamska

agnieszka.adamska@nais.pl

 

Karolina Pociejewska

karolina.pociejewska@nais.pl

 

Alicja Arndt

alicja.arndt@nais.pl

Partnerzy

Aleksandra Latoszek

aleksandra.latoszek@nais.pl

 

Aleksandra Pomorska

aleksandra.pomorska@nais.pl

Inwestorzy

Krzysztof Mikulski

Co-founder i COO

krzysztof.mikulski@nais.pl

 

Tomasz Józefacki

Co-founder i board president

tomasz.jozefacki@nais.pl

 

Iwona Grochowska

Co-founder i CEO

iwona.grochowska@nais.pl

Wypełnij formularz kontaktowy, aby uzyskać pomoc.